Ostrzeżenie: Od 2 lipca w Unii Europejskiej zakazane są opcje binarne i opcje cyfrowe dla traderów nieprofesjonalnych. Kto jest profesjonalistą?

Opcje binarne nie są promowane ani sprzedawane traderom detalicznym. Jeśli nie jesteś profesjonalnym traderem, to proszę opuścić tę stronę. Gdzie iść dalej? Alternatywy dla opcji binarnych.

Ostrzeżenie: CFD to kompleksowe narzędzia wiążące się z wysokim ryzykiem utraty środków finansowych spowodowanych dźwignią finansową. 74% - 89% inwestorów detalicznych straci pieniądze podczas handlu CFD. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działa CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

» Handel online

Szkoła handlu online – wstęp do tradingu online

W tej sekcji znajdziesz artykuły i linki z podstawowymi znajomościami dotyczącymi handlu w internecie. Są to jednak tylko podstawowe znajomości, nie myśl sobie, że po paru przeczytanych artykułach staniesz się biznesmenem. Potrzeba do tego dużo więcej – polecam przestudiować listę naszych ulubionych książek dotyczących handlu (patrz link poniżej).

Artykuły ogólne

 

Artykuły szczegółowe

  • Sekcja Opcje binarne –  stałe inwestycje z wypłatą 180% lub 0% w zależności od tego, czy właściwie zostanie przewidziana cena za określony okres (np. 1 godzina) czy też nie. Tymi produktami handlujemy prawidłowo u różnych firm brokerskich.
  • Sekcja Forex/CFD – nieco bardziej ryzykowne produkty z dźwignią finansową i zmienną długością handlu. Obecnie raczej nie handlujemy tymi produktami, opcje binarne lepiej pasują do naszej strategii.

Czy jest handel online trudny?

Niewątpliwie tak. Jeśli ktoś twierdzi Ci, że handel jest prosty, to albo jest oszustem, który próbuje zwabić cię do rejestracji jakiejś usługi, albo jest to niedoświadczony kolega, którego szczęście tymczasowo trzyma w plusie, ale przy najbliższej okazji straci wszystkie swoje pieniądze. Do zyskownego handlu, któremu należy poświęcić znaczny wysiłek i czas, naprawdę prowadzi długa droga. Musisz dogłębnie zrozumieć rynki, którymi chcesz handlować, musisz rozumieć temu, co dzieje się wokół ciebie, musisz nauczyć się pracować z ryzykiem, umieć czasami przegrywać, mieć żelazne nerwy, przestrzegać własnych planów, doskonalić się i pracować nad sobą.

Handel nie jest dla każdego.

Skróty nie istnieją, a kto twierdzi, że tak i obiecuje pieniądze bez pracy tylko dzięki jakiemuś cudownemu systemowi z gwarancją zysku, ten jest oszustem, dzięki któremu stracisz swoje pieniądze.


bluestar   Jakie znasz jakościowe brokery opcji binarnych?
(reklama+doświadczenia osobiste)

Obecnie zwycięzcą naszych testów jest broker TopOption, u którego handlujemy opcje binarne przez ponad rok. Broker jest regulowany przez UE i posiada również licencję Komisji Nadzoru Finansowego. Zyski z opcji są stosunkowo duże, przekraczają nawet 80%. Platforma internetowa jest w języku polskim i obsługa klienta też posługuje się tym językiem. Broker oferuje również konto demo w celu wypróbowania platformy.

* Ostrzeżenie: Handel opcjami binarnymi niesie ze sobą ryzyko strat i nie nadaje się dla każdego.