Tipy na ty nejlepší seriály v roce 2014

Pokud jste seriálovými fanoušky, pravděpodobně se vám často stává, že váš seriál má pauzu ve vysílání nebo skončí. Právě pro vás jsem připravil přehled s nejlepšími seriály.

Všechny seriály, které zde uvádím, pravidelně sleduji nebo jsem je dříve sledoval. Seznam seriálů budu postupně rozšiřovat, přidávat, ale budu jen ty opravdu výborné.

Legends

V roli agenta Martina Oduma podává Seana Bean téměř neuvěřitelné herecké výkony. Agent Martin Odum střídá indentity na tajných misích, jeho úkolem je se infiltrovat mezi určité skupiny lidí a řešit případy v utajení. Martin Odum je však natolik vžitý do svých krycích identit, že začíná mít problémy s vlastní identitou, neví kdo doopravdy je….

První série je snad bezchybná, napětí od začátku až po konec každého dílu. Druhá série trošku zvolní tempo. Jako zajímavost mohu uvést, že druhá série se natáčela částečně v Praze.

legends

Limitless

Představte si, že byste mohli využít 100 % potenciálu vašeho mozku. Představte si dokonalou paměť, neuvěřitelnou úroveň vnímání a čtyřmístnou hodnotu IQ. Přesně takovou moc skýtá záhadná droga zvaná NZT, kterou jednoho dne využije i poměrně obyčejný muž jménem Brian Finch. Ze všedního člověka se tak stává dokonalá lidská bytost, čehož si všimne i agentka Rebecca Harrisová. FBI tak rázem získává ten nejlepší zdroj, jaký kdy měla.

Seriál vychází ze stejnojmeného filmu Limitless (Všemocný).

limitless

Sherlock

Příběh Sherlocka Holmesa zná téměř každý. Seriál Sherlock Holmes je důkladně propracovaný a každý případ má své kouzlo, své tajemství. Na rozdíl od knižní podoby od Arthura Conana Doyla, se seriál Sherlock Holmes odehrává ve 21. století. Přestože je zde Holmes jen v roli konzultanta místní policie, tak za policii odvede veškerou práci, samozřejmě za pomoci bývalého armádního lékaře Johna Watsona.

sherlock

Game of Thrones

Game of Thrones patří mezi nejúspěšnější seriály dneška. Seriál se odehrává v zemi sedmi království, kde zimy mohou trvat i celé věky. Propracovanost příběhu i filmového světa je naprosto dechberoucí. Game of Thrones je plný lstí, zvratů a nečekaných smrtí hlavních hrdinů.

Game of Thrones

Spartacus

Seriál Spartacus je precizně zpracovaný příběh římského gladiátora. Kromě nádherné podívané na dobové děvky a souboje na vás čeká detailně propracovaný příběh plný nečekaných zvratů.

Seriál se již nenatáčí, obsahuje 4 série.

spartacus

Titulky ke stažení:

Litujeme, ale titulky zatím nebyly vytvořeny, vraťte se prosím později.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.